Bu Kategoridesiniz : / 29 Kasım 2017 Çarşamba 10:06

Brisa ve Turkcell’den Özel İnternet Kampanyası

Türkiye önemli lastik firması Brisa, Türkiye’nin dijital operatörü Turkcell ile kamyon ve otobüs şoförleri için özel bir internet kampanyası başlattı. 31 Ocak 2018’e kadar geçerli olan kampanya kapsamında Brisa’nın otobüs, kamyon ve hafif ticari araç lastikleri segmentindeki ürünlerini tercih eden sürücüler, Turkcell’den internet paketi kazanıyor.

Brisa, otobüs, kamyon ve hafif ticari araç lastiklerini tercih eden araç sahipleri ve özellikle de kamyon şoförleri için Turkcell ile özel bir kampanya başlattı. Yüksek performans, emniyet ve kalitesiyle tanınan Bridgestone, Lassa ve Dayton marka ticari lastiklerini satın alan araç sahiplerine Turkcell’den internet paketleri hediye ediliyor. Kampanya 31 Ocak 2018’e kadar geçerli.

Kampanya ile Bridgestone, Lassa ve Dayton markalı ürünlerde, otobüs ve kamyon lastiklerinde 4 lastik alımına 3 ay boyunca her ay 4GB, 2 lastik alımına 3 ay boyunca her ay 1GB hediye ediliyor. Hafif ticari ürün grubunda ise 17,5 inç lastiklerde 6 lastik alımına 3 ay boyunca her ay 4GB, 4 lastik alımına 3 ay boyunca her ay 1GB internet paketi sunuluyor. Kampanya Bridgestone ve Lassa bayileri ve Lastiğim noktalarında perakende satışlar için geçerli.

Böylece özellikle uzun yol seyahatleri yapan sürücüler, Türkiye’nin dört bir yanında sınırsız bağlantının keyfini çıkartıyor.

Etiketler: ,

 benzer haberler

Michelin’in yeni kış lastiği aşındığında da güvenli  

Michelin’in yeni kış lastiği aşındığında da güvenli

Continental Türkiye’deki 10. Yılını Kutluyor  

Continental Türkiye’deki 10. Yılını Kutluyor

Brisa, Türkiye’nin İlk “Yerli Üretim” Logolu Lastiklerini Pazara Sunuyor  

Brisa, Türkiye’nin İlk “Yerli Üretim” Logolu Lastiklerini Pazara Sunuyor