Bu Kategoridesiniz : / 28 Haziran 2019 Cuma 10:31

Otobus firmaları, yine Tourismo’yu tercih etti

Mercedes-Benz Türk, 10 –28 Haziran 2019 tarihleri arasında 4 ayrı firmaya otobüs teslimatları gerçekleştirdi. Türkiye’nin önde gelen otobüs şirketlerinin tercihi Tourismo oldu.

10.06.2019

Tourismo teslimatları devam ediyor!


Mercedes-Benz Türk bayii Hassoy tarafından Ali Osman Ulusoy Turizm’e 2 adet Mercedes-Benz Tourismo RHD teslim edildi. Ali Osman Ulusoy yetkilileri teslimat esnasında, Mercedes-Benz otobüslerinin yolcularına yaşattığı konfordan ve sahip olduğu yüksek ikinci el değerinin yarattığı müşteri memnuniyetinden bahsettiler. Ayrıca bu alımı, Mercedes-Benz güvencesi ve Tourismo kalitesi nedeniyle gerçekleştirdiklerini dile getirdiler.

14.06.2019

Öz Erciş Seyahat filosunu Tourismo ile güçlendirdi!


Mercedes-Benz Türk bayii Hassoy tarafından Öz Erciş Seyahat’e 1 adet Mercedes-Benz Tourismo RHD satışı gerçekleştirildi. Teslimat esnasında firma yetkilisi, Mercedes Benz’in değişmeyen kalitesine ve otobüslerinin yüksek yakıt tasarrufuna vurgu yaparken; Mercedes-Benz kalitesine güvendiklerini ve yapmış oldukları yatırımdan hiç şüphe etmediklerini de ekledi.

Özlem Diyarbakır’a 2 adet Tourismo 16 RHD!


Mercedes-Benz Türk bayii Koluman Antep tarafından Özlem Diyarbakır’a 2 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD satışı gerçekleştirildi. Teslimat esnasında yetkililer, Tourismo 16 otobüslerinin kalitesine oldukça güvendiklerini ve yakıt performansından memnun olduklarını belirttiler. Tercihlerini yıldızdan yana kullanmanın gururu içinde olduklarını belirten Özlem Diyarbakır yetkilileri,  Mercedes-Benz ile olan iş birliklerinden çok memnun olduklarını dile getirdiler.

Tourismo teslimatları hız kesmiyor!


Mercedes-Benz Türk bayii Hassoy tarafından Sözkur Turizm’e 1 adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD satışı gerçekleştirildi. Sözkur Turizm yetkilileri teslimat esnasında, Tourismo araçlarının kalitesinden ve Mercedes markasının verdiği güvenden bahsederken; Tourismo 15’in sahip olduğu düşük yakıt sarfiyatı, düşük işletim maliyetleri ve yenilenmiş özellikleri başlıca tercih nedenleri olarak belirtildi.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

 benzer haberler

Trakya Birlik, OKT ile gücüne güç katıyor  

Trakya Birlik, OKT ile gücüne güç katıyor

IVECO’dan Fırat Nakliyat’a 3 adet Stralis Çekici  

IVECO’dan Fırat Nakliyat’a 3 adet Stralis Çekici

Mercedes-Benz Türk’ten 50 adetlik Mercedes-Benz Actros teslimatı  

Mercedes-Benz Türk’ten 50 adetlik Mercedes-Benz Actros teslimatı