Bu Kategoridesiniz : 23 Mayıs 2019 Perşembe 12:05

Porto’yu kargo uçuş ağına ekledi

Turkish Cargo, Portekiz’in en büyük ikinci şehri ve en önemli endüstri noktası Porto’yu (OPO), direkt kargo uçuşu gerçekleştirdiği destinasyonlar arasına ekledi.

Başarılı hava kargo markasının uçuş ağına eklediği Porto, Avrupa’nın önemli ticaret limanlarından biri olarak ciddi bir ihracat noktası konumunda yer alıyor. Turkish Cargo’nun Porto seferleri, A330-200F tipi kargo uçağıyla pazar günleri, İstanbul (IST) –  Madrid (MAD) – Porto (OPO) – İstanbul (IST) hattında icra edilecek.

Güneybatı Avrupa’da yer alan Porto, Kuzey Atlantik Okyanusu kıyılarında, tarihi M.S. 4. yüzyıla kadar uzanan önemli ticaret limanlarına sahiptir. Portekiz’e ismini veren ve Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan Porto’da 1.8 milyon kişi yaşıyor. 88’i direkt kargo destinasyonu, 300’den fazla noktadan oluşan geniş uçuş ağıyla dünyayı kapsayan Turkish Cargo; altyapısı, operasyonel kabiliyetleri, filosu ve alanında uzman ekipleriyle sürdürülebilir bir büyüme sağlayarak, hava kargo taşımacılığında tercih edilen marka olmaya devam ediyor.

ULAŞIM SEKTÖRÜ

 benzer haberler

Boeing ve Ticaret Bakanlığı işbirliği yaptı  

Boeing ve Ticaret Bakanlığı işbirliği yaptı

SunExpress’ten Gökyüzünde bir ilk daha  

SunExpress’ten Gökyüzünde bir ilk daha

THY ile Almanya Kobiler Birliği arasında stratejik işbirliği  

THY ile Almanya Kobiler Birliği arasında stratejik işbirliği